Duyurular

Nerede olursanız olun, 1 Kezban 1 Mahmut’a konuk olun !

Sevgili izleyicilerimiz,

Sizlerden çok sayıda e-posta alıyoruz. Birçok izleyicimiz setimizi ziyaret etmek, ekibimizle tanışmak, konuk oyuncu olmak veya bir şekilde aramızda bulunmak istiyor. İlginiz için teşekkür ederiz…

Delivizyon ekibi olarak sizlere daha yakın olabilmek için eğlenceli bir yöntem geliştirdik. Dizimizde yer almak isteyenleri, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar aramızda olmaya davet ediyoruz. Nasıl mı olacak? Bize videolarınızı yollayacaksınız biz de bölümlerimizde yayınlayacağız ! (bkz. 11. Bölüm12. Bölüm)

VİDEO İÇERİĞİNDE NE OLACAK?

Öncelikle adınızı, soyadınızı, bulunduğunuz şehri veya bir arkadaş grubuyla çekim yapacaksanız grubunuzu tanıtacak ismi (örn. Adana Erkek Lisesi 11-C sınıfı gibi…) belirterek başlamanızı istiyoruz. Gerisi size kalmış… Diziyle ilgili görüşlerinizi belirtebilir, sevdiğiniz sahnelerin canlandırmalarını yapabilir,  ya da sadece selam gönderebilirsiniz… Tabi çok fazla sayıda video gelmesi durumunda ilginç ve yaratıcı videolara öncelik tanıyacağımızı da unutmayın.

Özellikle arkadaş grubunuzla birlikte çekeceğiniz videoları bekliyoruz. (Üniversite yurdu, dershane, sınıf, derslik ya da mahalle arkadaşları gibi…)

VİDEOYU NASIL YOLLAYACAĞIZ?

www.wetransfer.com adresine giderek çektiğiniz videoları kolaylıkla bize yollayabilirsiniz. Göndermek istediğiniz video dosyasını seçtikten sonra alıcı kısmına info@delivizyon.com adresini, gönderen kısmına da kendi e-posta adresinizi yazmanız ve ‘Transfer’ butonuna tıklamanız yeterli.

Sizden gelen videoların yoğunluğuna göre ilerleyen zamanlarda bunu daha da geliştirerek yeni ve daha eğlenceli buluşmalar sağlayacağız. Takipte kalın…

ÖNEMLİ NOT: VİDEOALAR 1 KEZBAN 1 MAHMUT İLE ALAKALI OLMALIDIR. LÜTFEN DİZİ İLE ALAKASI OLMAYAN VİDEOLAR YOLLAMAYIN.

ÖNEMLİ NOT – 2: EĞER VİDEODA ADINIZI ve ŞEHRİNİZİ BELİRTMEDİYSENİZ DOSYAYI YOLLARKEN WETRANSFER PENCERESİNİN MESAJ KISMINA DA BU BİLGİLERİ YAZABİLİRSİNİZ.

İyi eğlenceler,
Delivizyon

 

BÖLÜMLERİ İZLEDİĞER DUYURULAR

Powered by Facebook Comments